עידן תלם

חיות רשת | עידן תלם

איך אפשר להיות יוטיובר גיימר מצליח? עידן תלם מתארח בחיות רשת ונותן לנו את הטיפים הכי טובים איך לזכות בטורניר הבא
כאן חינוכית
16 באפריל 2019
13:39

מאחורי השם

עידן תלם בן ה-20 הוא תופעת רשת ונחשב ליוטיובר גיימר המצליח ביותר בישראל היום. הוא מנהל את ערוץ היוטיוב המצליח Inde Game, בו ניתן למצוא תוכן מעניין על משחקי המחשב הכי חמים, בהם המשחקים הפופולאריים "קלאש רויאל" ו"פורטנייט". כשהוא לא ביוטיוב, נמצא אותו בדרך כלל על מדים.

פעילות ברשת 

ערוץ היוטיוב Inde Game התחיל בכלל כערוץ יוטיוב שמסקר משחקי "קלאש רויאל" בלבד ונקרא בעבר "Inde Clash". מהר מאוד הערוץ הפך לסנסציית רשת ומונה היום מעל 250 אלף מנויים!

פעמיים בשבוע עידן מעלה לערוץ סרטונים בהם הוא משחק במשחקי מחשב הכי חמים - פורטנייט, ספיידרמן, פוקימון, חדר וחצי ועוד. הוא סוקר את המשחקים, מסביר איך עושים את זה נכון ונותן טיפים איך לנצח. בקיצור, מעביר את כל חווית המשחק (האדירה!) אל העוקבים הרבים והנאמנים שלו, כמו בסיום המשחק 'סאבנאוטיקה' כשהצליח לברוח סוף סוף מכוכב החייזרים (זהירות ספויילר):

בזכות סרטוני הגיימינג המעניינים שלו, אבל לא רק, זכה עידן תלם בתואר גיימר השנה בתחרות ה-Playcon לשנת 2018. עידן יוצר גם אתגרים משוגעים, סרטוני פארודיה, אנבוקסינג ואפילו משלב כוחות עם יוטיוברים נוספים ועם חברות מסחריות.

View this post on Instagram

גיימר השנה שלכם 🙏🏻🎮🤙🏻 #פלייקון #תודה

A post shared by Inde Game (@idantelem_) on

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם -

התחביב האהוב על עידן הוא בכלל...ביטבוקס!

הוא מעיד על עצמו שיש לו חוש קצב מצוין, אז לא נותר לנו אלא לאתגר אותו לצלם סרטון ביטבוקס בזמן שהוא משחק פורטנייט! מה דעתכם?