חיות רשת | גיא טיוי

חיות רשת | גיא טיוי

מה שווה האינטרנט אם לא עושים בו קצת כיף? גיא טיוי דואג להצחיק אותנו עם מלא סרטונים ויראליים, אז באנו ללמוד איך עושים את זה נכון!
כאן חינוכית
17 באפריל 2019
14:15
עודכן ב 18:13

מאחורי השם

הוא ג'ינג'י גאה, כל סרטון שלו נפתח במשפט "מה קורה שרעולות?" והוא אפילו הוציא ספר! גיא טיוי הוא למעשה גיא פודולביץ', חייל בן 19 מלוד שהפך לאחד הכוכבים המובילים ביוטיוב הישראלי, וכבר למעלה מ-6 שנים לא מפסיק להעלות סרטונים לערוץ שלו. והאמת? כל עוד אנחנו צוחקים אנחנו לגמרי בעד.

פעילות ברשת

לפני שהעמוד שלו נקרא GuyTv הוא התחיל להעלות תכנים שעסקו בעולם הגיימינג תחת ערוץ בשם Thelogin41. מהר מאוד החליט להמציא את עצמו מחדש והחל להעלות תכנים קומיים: סרטוני פארודיה על תכנים ויראליים, ביקורות מצחיקות על החיים, אתגרים משונים ופינה של "54 שניות על" דברים שפשוט צריך לדעת.

לגיא יש מעל 260 אלף עוקבים בערוץ שלו, והוא זה שמייצר את כל הסרטונים המגניבים שאתם רואים בערוץ לגמרי בעצמו - משלבי הרעיון והכתיבה עד העריכה הסופית. מה שמייחד את הקצב של הסרטונים של גיא טיוי זו כמות הקאטים הרבה בכל סרטון (תאמינו לנו שבדקנו) והכנסת אפקטים קוליים ווויזואלים, ממש כמו בסרטון הזה:

דרך ההומור הבלתי נגמר, גיא מצליח להעביר בסרטונים שלו ביקורות רלוונטיות על דברים מבלי להעליב, לפגוע או להשפיל. ככה זה שיש לך חן של ג'ינג'י . הצטרפנו ל"יום בחיי" גיא פודולביץ' והאמת - היה מעניין:

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם -

את השיער שלו הוא צבע לבלונד בגלל בקשה שלנו! (סתם לא, אבל גיא - כבר אין גשם ואנחנו אוהבים אותך ג'ינג'י)