חיות רשת | בן קיסר

חיות רשת | בן קיסר

איך יודעים מה מצחיק? בן קיסר מתארח בחיות רשת ומספר לדרור גלוברמן והילדים איך עובדים על קליפ מילולי וגם חושף לראשונה סרטון גנוז!
כאן חינוכית
22 באפריל 2019
09:30

מאחורי השם

בן קיסר הוא לא פחות מאחד מהיוטיוברים האהובים והמצליחים בישראל כשהוא רק בן 25, ומפעיל ערוץ יוטיוב על שמו "BenKeysar". מחוץ לרשת הוא גם בנו של יהודה קיסר, הגיטריסט האגדי של הזמר הים-תיכוני.

פעילות ברשת

כמו בכל סיפורי הסינדרלה גם ההתחלה של בן קיסר לא הייתה זוהרת. לפני שהפך לכוכב רשת, הוא היה מעלה סרטוני מערכונים לפייסבוק אבל זה לא ממש עבד. התפנית הייתה כאשר יצר סרטון פארודיה על המשחק של "פוקימון גו" לרקע מנגינת הלהיט "מסיבה בחיפה":

קיסר החל רשמית את פעילותו ביוטיוב בשנת 2016, ולפני כשנה קיבל ערוץ היוטיוב שלו את פרס כפתור הכסף לערוצי יוטיוב מובילים על מעל 100 אלף מנויים. היום כבר הערוץ שלו מונה מעל 250 אלף מנויים ו-45 מיליון צפיות.

מלבד פארודיות מוזיקליות על להיטים גדולים, קיסר יוצר גם סרטונים של אתגרים משונים וקליפים מילוליים, בהם הוא מחליף את מילות השיר בטקסט משעשע שמתאר מה רואים בקליפ. בנוסף, יש לו פינות קבועות בערוץ כמו "כל הלכלוך בחוץ", "72.9 שניות" ו"שאלותשובות". חוץ מזה, קיסר גם נוהג לקיים שיתופי פעולה רבים עם יוטיוברים כמו עמית רחום, הרדאר וליגל רז, ואף הקים איתם ערוצי ולוגים משותפים - תחילה את "BFF" ולאחר מכן את "אמיגוס".

אבל איך הוא עושה את זה?

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם - 

קיסר הוא היוטיובר המזרחי הראשון