חיות רשת | מלך זילברשלג

חיות רשת | מלך זילברשלג

איך זה להיות כוכב רשת חרדי? מלך מגיע לחיות רשת עם כל הסיפורים והסודות
כאן חינוכית
24 באפריל 2019
17:30

מאחורי השם

מלך זילברשלג, רק מלך או בשמו המלא אלימלך – איך שלא תקראו לו הוא הדבר הכי חם ברשת, חיית סטורי, חייל טרי ועובד בתאגיד השידור הישראלי (ממש כאן). על אף שהוא משתייך לזרם חסידות וויז'ניץ, מלך ממש לא רואה את עצמו כ"חרדי מחמד" בעולם התקשורת שאליו הגיע די בטבעיות מתוקף היותו בנו של הפרסומאי והעיתונאי דודי זילברשלג.

לפני שהפך לכוכבי רשת

אמנם מלך פרץ לחיינו ממש מוקדם, אבל קצת לפני כן הוא התמיד בלימוד תורה בישיבות החסידות אליה הוא משתייך. בגיל 16 עזב את ירושלים ועבר להתגורר בחיפה. תחת שימוש בשם עט, החל לכתוב סטטוסים בפייסבוק אשר זכו לתהודה רבה אך בדיוק בעת הזו חשבון הפייסבוק שלו נסגר. כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת, מלך החליט להפסיק להסתתר מאחורי שם עט והתחיל לפרסם ברשתות החברתיות בשמו, הוא זכה במהרה לאהדה רבה ואלפי עוקבים וכך פרץ לחיינו.

פעילות ברשת

ככוכב רשת ויראלי עם קהל עוקבים מגוון ונאמן, העובדה שהוא חרדי ממש לא עמדה בדרכו, אלא בעיקר לטובתו. עם סרטונים כמו "מה עושים החרדים באינטרנט?", "האם כל החרדים נראים אותו דבר?", "חרד"ק נולד" וסדרת רשת בשם עב"מ על עולם בעלי המלאכה במגזר החרדי, מלך משתמש בחוויות האישיות שלו ביצירת הסרטונים אותם הוא כותב ומגיש, בועט בדימוי ה"חרדי מחמד" ומנסה להציג, בלי מסננות, את תמונת המציאות המורכבת של העולם החרדי לעולם החילוני ולהפך.

לכולנו היו רגעים מביכים בקריירה. מה שלך?

"אני רק בן 22, עוד לא התחלתי את הקריירה"

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם - 

מלך מעולם לא ראה את הסרט "מלך האריות"! שזה מצחיק כי...מלך... הבנתם כבר