חיות רשת | מיכל מצוב

חיות רשת | מיכל מצוב

הייתם רוצים זהות כפולה? מיכל מצוב מספרת לדרור גלוברמן והילדים מדוע העלתה בילדותה סרטונים בסתר
כאן חינוכית
30 באפריל 2019
11:00

מאחורי השם

אתם מכירים אותה בתור מיכל הקטנה, מיכל הסנובית, מיכאל ועוד שלל דמויות קורעות מצחוק, אבל מאחורי כולן עומדת מיכל מצוב, סך הכל בת 24 ובעלת אחד מערוצי היוטיוב המצליחים בישראל עם סרטוני פארודיות, אתגרים, צחוקים, ולוגים, איפור וטיפוח.

לפני שהפכה לכוכבת רשת

בתור נערה במשך שנים החלום הכי גדול של מיכל היה להיות שחקנית. היא למדה בקורס דרמה לשם כך, וגם הצטרפה למגמת תקשורת וקולנוע בתיכון. את נחמת הקהל מצאה בסופו של דבר בערוץ יוטיוב שפתחה בגיל 18. בהשראת יוטיובריות מחו"ל, היא החלה להעלות סרטונים שעסקו בעולם הביוטי, על איפור וטיפוח לנערות, והייתה בין הביוטריות הראשונות שהצליחו בארץ עם יותר מ-30 אלף מנויים.

פעילות ברשת

התשוקה של מיכל להיות שחקנית לא שכחה, ובסופו של דבר היא החלה להרחיב את התכנים בערוץ ולהעלות סרטונים בהם היא מגלמת דמויות שונות (שאנחנו ממש אוהבים!) שחשפו אותה לקהל צופים חדש וזכו לאהדה רבה. הערוץ שלה תפס תאוצה בקצב מסחרר גם בזכות השתתפותה בתכנית "החממה של יוטיוב" של גוגל ליוטיוברים מובילים.

כיום התוכן בערוץ מגון מאוד - מסרטוני ביוטי ועד לפארודיות, חיקויים ואתגרים, מתובלים בהמון הומור ושמחת החיים של מיכל. לצד זה, בערוץ יש פינה בשם "שיחת פיצה", בה מיכל פותחת את הכל על הנושאים שכולנו חווים כמו לחץ חברתי, הצקות, דימוי גוף וביטחון עצמי ומייעצת איך להתמודד בסיטואציות מסוימות. וכנראה שאין חכם כבעל ניסיון, כי מיכל מעידה שהיוטיוב שינה אותה והעלה לה את הביטחון העצמי:

בנוסף יש למיכל גם ערוץ וולוגים, שם היא חולקת עם הצופים חוויות מחיי היומיום שלה, בצבא, בלימודים ומטיולים שעשתה בעולם.

לכולנו היו רגעים מביכים בקריירה. מה שלך?

"כסטודנטית, יש לי מידי פעם תקופות עמוסות במבחנים ועבודות.  באחת הפעמים הייתה לי תקופת מבחנים ממש לחוצה, גם כי נכשלתי בהרבה מבחנים וגם כי הרגשתי שאני קורסת ולא מצליחה לשלב ולארגן את החיים שלי כמו שצריך. כדי לשחרר את מה שאני מרגישה כתבתי סרטון מרגש ומלא השראה ליוטיוב כדי שעוד אנשים שחווים גם לפעמים תקופות כאלה ידעו שהם לא לבד ושביחד נצליח! הסרטון מאוד עזר לי נפשית והתגובות היו תומכות ומפרגנות, וזה החדיר בי מוטיבציה כך שבסוף תקופת המבחנים עשיתי מועדי ב' ועברתי את כולם!"

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם – 

"אני יודעת להגיע עם הלשון לאף!"